דבר המנהלת, תמר גבאי

"אינך יכול לשלוט בכיוון הרוח, אבל אתה יכול לכוון את המפרשים" (אלברט אינשטיין)

יקרים לי,

כל שנה מתחילה.. בסימן שאלה.. כמו זריחה מתגלה ופניה לשמי מערב.." . גם אחרי שנים כאשת  חינוך, אני נרגשת כך כל פעם מחדש לקראת פתיחת שנת לימודים.  תחושות של התחלה, של התחדשות, של שמחה בלב, פרפרים של התרגשות. "כמו הלב הפועם לו קצובות", כתב ניסן פרידמן, "כמו גבעול ירקרק שצומח בלאט ופניו לפסגות הגבוהות.."

השנה הינה "שנת מעבר" עבור קהילת ביס אבן חן, שנה של שינוי והתפתחות. אנחנו נשמור על אווירת אקלים למידה ואחווה, על שיתוף פעולה ועל היעדים המשותפים. נמשיך לפתח  שיח לימודי מעצים ומקדם, מבוסס ערכים ובונה את דמות הבוגר שתמיד שאפנו אליה: האחראי, השומר על הזולת ועל הסביבה, אוהב  האדם והמולדת.

השנה נמשיך  ונטפח  מסגרת של אחדות, של הבנה ושל דיאלוג פורה ואקלים מיטבי בין כל חברי הקהילה: תלמידים, הורים וצוות.

שאיפה למצוינות היא מידת הרצון, הגשמת המצוינות היא מידת ההשקעה, הדרך היא דרך ארץ והשמיים הם הגבול!". אני מאמינה גדולה ב"דרך ארץ", לא לחינם היא חלק מסמל בית הספר. בית ספרנו מושתת על חינוך לערכים, על חינוך למצוינות ועל מעורבות חברתית וקהילתית של תלמידינו. חינוך של הילדים להצלחה בחיים הוא השילוב המושכל בין "דרך ארץ " – ערכי אהבת האדם, התרבות ומורשת ישראל עם למידה ו"שאיפה למצוינות " אישית ורב תחומית, פיתוח תחושת מסוגלות גבוהה , טיפוח לומד עצמאי וסקרן תוך מתן אפשרויות של בחירה. כל אלה מאפשרים את ההנאה וההנעה שבלמידה. 

ובנימה אישית, באני מאמין שלי הפרטי כאשת חינוך יש בי אמונה כי כל יום הוא יום חדש ובו בכל בוקר זורחת השמש מחדש, מאירה את נקודות הטוב ומאפשרת לנו לנצל את החוזקות כדי להתקדם, להצליח ולהגשים את מטרותינו.


אנחנו עם הפנים קדימה לקראת שינוי והתפתחות וההתרגשות גדולה לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה.

מאחלת ש"תחל שנה וברכותיה" ותהיה זאת שנת לימודים משמעותית ומהנה, מרובת חוויות הצלחה, התפתחות וצמיחה.


תמר גבאי

מנהלת ביה"ס

 יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

 

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות